Зміна правил ввезення тварин на територію Сполучених Штатів Америки @ 14 Jul 2021

З 14 липня 2021 року застосовуватимуться змінені тимчасові правила ввезення тварин на територію США.

Відповідно до правил запроваджено нові вимоги CDC (Центри з контролю та профілактики захворювань в США, англ. Centers for Disease Control and Prevention) для імпорту собак. CDC тимчасово призупиняє ввезення собак з країн, які класифікує як такі, що мають високий ризик захворюваності собак на сказ.

CDC вживає ці дії для забезпечення здоров`я та безпеки ввезення собак на територію США і захисту громадського здоров`я проти реінтродукції сказу собак.

Перед початком процесу слід переконатися, що собака відповідає цим чотирьом вимогам:

Щоб заповнити заявку для здачі зразка крові тварини необхідно відвідати розділ «Як подати заявку» веб-сторінки CDC, у якому перелічені затверджені лабораторії. Заповнюючи заявку щодо подання зразка, слід дотримуватись покрокових інструкцій лабораторій.

Отримання результатів титру може зайняти 1-2 тижні. З метою відбору зразка крові та забезпечення ветеринаром доставки зразка через міжнародну транспортну компанію, таку як DHL, необхідно співпрацювати з місцевим ветеринаром. Після цього результати тесту слід завантажити на титр разом із рештою заявки до cdcanimalimports@cdc.gov.

Зворотній зв`язок щодо правил CDC для ввезення собак за електронною адресою: cdcanimalimports@cdc.gov.

Детальна інформація на сайті: www.cdc.gov/importarionwww.cdc.gov/importarion


News powered by CuteNews - http://cutephp.com