admin Коментарів немає

Розпочався перший підготовчий етап запуску дистанційного навчання для спеціалістів Держпродспоживслужби.

Питанням організації професійного навчання та впровадження модуля «Організаційна структура» програми дистанційного навчання в Держпродспоживслужбі присвячений семінар-навчання, який розпочався сьогодні, 30 січня 2018 року на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти НУБіП.

Семінар-навчання організований Сектором організації професійного навчання Держпродспоживслужби спільно з проектом ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні». Участь у ньому взяло майже 50 представників територіальних органів Держпродспоживслужби.

Експерти навчають спеціалістів Держпродспоживслужби як правильно заповнити організаційно-штатну структуру в системі дистанційного навчання і як працювати з системою надалі.

Відкриваючи семінар, Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа зазначив, що саме людський капітал відіграє основну роль у будь-якій справі. І кожен спеціаліст має бути зацікавлений у постійному підвищенні своєї кваліфікації, щоб бути в курсі сучасних тенденцій та викликів – як законодавчих, так і фахових.

«Кваліфіковані спеціалісти – це запорука успіху. І наша мета – напрацювати ефективну IT-платформу з корисним та якісним контентом, яка дасть можливість дистанційно проходити навчання. Здобуті знання будуть перевірятися та підкріплюватимуться дипломами про підвищення кваліфікації установленого зразка. У цьому контексті ведеться робота з рядом вищих навчальних закладів, закладів післядипломної освіти, які надають освітні послуги з підвищення кваліфікації, щодо налагодження тісної співпраці з Держпродспоживслужбою», – наголосив Володимир Лапа.

Крім того, за його словами, ведеться робота і з міжнародними партнерами щодо залучення відповідних експертів, які будуть наповнювати навчальні модулі.

Систему дистанційного навчання придбано за кошти ЄС і налаштовано відповідно до потреб Держпродспоживслужби.

За інформацією Держпродспоживслужби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *