admin Коментарів немає

8 лютого 2018 року відбулася колегія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів «Про підсумки роботи Держпродспоживслужби за 2017 рік та завдання на 2018 рік».

Участь у заході взяли Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, Перший заступник Голови Андрій Жук, керівники структурних підрозділів Держпродспоживслужби, головних управлінь в регіонах, регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на кордоні та транспорті, директори державних науково-дослідних контрольних інститутів, регіональних державних лабораторій ветеринарної медицини, ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», ДП «Укрветсанзавод». Також до участі в колегії були запрошені представники Міністерства аграрної політики та продовольства та Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Учасники колегії проаналізували діяльність Служби у 2017 році та визначили завдання на перший квартал 2018 року у галузі санітарного законодавства, в напрямку здійснення протиепізоотичних заходів та державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів, проаналізували результативність роботи державних лабораторій ветеринарної медицини.

Також була дана оцінка роботі Держпродспоживслужби в питаннях ідентифікації та реєстрації тварин за минулий рік та визначені заходи, які необхідно провести в поточному році для забезпечення належної простежуваності за обігом тварин та продукції тваринного походження.

Під час колегії, зокрема, розглядався стан реалізації державної політики у сферах карантину, захисту рослин і насінництва та розсадництва, виконання фінансово-бюджетної дисципліни та ефективності використання бюджетних коштів, а також результати здійснення внутрішнього аудиту.

Крім того, були підбиті підсумки роботи з питань державного нагляду за дотриманням законодавства про захист прав споживачів, дотримання законодавства в сфері реклами, метрологічного та ринкового нагляду та з питань здійснення державного нагляду у сфері державних регульованих цін.

Окремо учасники колегії розглянули експертні пропозиції, підготовлені Громадською радою при Держпродспоживслужбі за результатами проведення громадської експертизи діяльності Держпродспоживслужби щодо реалізації державної політики у сфері державного контролю за дотриманням законодавства про захист споживачів.

За результатами колегії були дані відповідні доручення керівникам самостійних структурних підрозділів центрального апарату за напрямками роботи та начальникам головних управлінь Держпродспоживслужби в областях та м. Києві.

За підсумками колегії роботу Держпродспоживслужби в 2017 році визнано задовільною.

За інформацією Держпродспоживслужби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *