region Коментарів немає

14 лютого Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, керівник групи – експерт з політики Концепції інтегрованого управління кордонами (ІВМ) Ян Барановський та експерт з питань митної справи Колін Газелі обговорили плани виконання та впровадження в Україні вимог Концепції інтегрованого управління кордонами відповідно до гармонізації вимог українського законодавства до норм ЄС та керівних принципів ЄС ІВМ 2010.

У зустрічі також взяли участь директор Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби Андрій Челомбітко, заступник Директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарії Держпродспоживслужби Артем Саєнко та начальник Управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби Ольга Шевченко.

Володимир Лапа поінформував присутніх про структуру Держпродспоживслужби, принципи та законодавчі основи державного ветеринарного та фітосанітарного контролю на кордоні.

Також учасники проаналізували пріоритетні питання та проблеми, які може мати процес впровадження вимог даної Концепції.

Ян Барановський висловив особливу зацікавленість та наголосив на важливості залучення Держпродспоживслужби до майбутніх проектів ЄС щодо удосконалення інфраструктури та державного прикордонного контролю в цілому.

Голова Держпродспоживслужби наголосив на важливості співпраці з європейськими колегами для впровадження в Україні вимог концепції інтегрованого управління кордонами.

За інформацією Держпродспоживслужби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *