region Коментарів немає

У м. Львові 19 червня 2018 р. в рамках короткострокової місії експертів Європейського Союзу проводився семінар BTSF (Better Training Safer Food), на тему вимог до некомерційного переміщення домашніх тварин на територію ЄС.
Доповідачами виступали: начальник сектору TRACES-IMSOC, Європейської Комісії – Др. Хелен Кляйн (DG SANTE, Бельгія) і представниця сертифікованої лабораторії м. Нансі – Др. Флоренс Кліке (ANSES, Франція).
З української сторони в заході взяли участь представники Львівської регіональної служби, а також представники територіальних управлінь Держпродспоживслужби західної України.
На семінарі слухачі мали змогу ознайомитись з актуальними доповідями про наукове обгрунтування законодавства щодо ехінококозу та сказу, та заходів які здійснює уряд ЄС для запобігання поширенню цих захворювань. Було висвітлено тему акредитації та діяльності сертифікованих лабораторій серології сказу.
Друга частина семінару була присвячена огляду законодавства Європейського Союзу, щодо некомерційного переміщення домашніх тварин на територію ЄС з третіх країн. Спеціалісти Львівської регіональної служби отримали багато корисної інформації про ветеринарні вимоги європейських держав, здійснення перевірок на прикордонних інспекційних постах, правил заповнення ветеринарних сертифікатів.
В ході семінару ветеринарні інспектори служби мали змогу поставити запитання, щодо практичної сторони виконання вимог нормативно-правових актів Європейського Союзу. На усі поставлені запитання спеціалісти отримали вичерпні відповіді доповідачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *